Stydíme se za War Z

Pokud trávíte nezdravě mnoho času na xingu jako já, určitě už víte o blížícím se fiasku jménem The War Z. A komunita přijala zcela originální a novou hru tak, jako by měla, ze začátku.
První komentáře typu fascinující, super, konečně atd. ale zmizeli s první zmínkou o možnosti samostatné hry DayZ, což byl původně mod pro Armu 2. V současnosti  je DayZ už potvrzen a jen se čeká na Betu. A jak moc otřásla tato zpráva projektem The War Z ? Asi tak jako otřásl Battlefield 3 Call of Duty.  Přišla řada gameplayů, trailerů i nových zpráv o tom, jak co a kdy bude s War Z. Nic z toho co Hammerpoint předvedl se ale Xingerům nelíbilo. Špatná grafika, otřesné zvuky a debilní chování nakaženců… a jak to bylo při releasu Bety BF3 ? Jen se podívejte do historie … největší flame od doby ohlášení Black Ops 2 byl právě okolo Bety BF3. Hrozné Bugy a přehipované zbraně. Nepřekonatelné ruční zbraně jako Glock byly efektivnější než sniperka a co dnes ? DICE dodneška BF3 piluje a bez ohledu na ty huňaté hráče se zvonkem na krku co stylově a profesionálně paří Call Of Duty, je BF3 čím dál lepší a už má mnohonásobně větší komunitu včetně unikátních hráčů.

Tvrdit, že taková budoucnost čeká i na War Z je trochu krátkozraké. Hlavně proto, že když jste nehleděli na  Hater’s Community (Parad!se a.s.), tak bylo jasné, že DICE umí v těchto začátcích chodit. To že pak EA ohlásilo BF4 je jejich průser, nikoliv Švédských mistrů v řemeslu.
Naproti tomu bandička intelektuálů se zkušenostmi s F2P hříčkami jako je  Hammerpoint, ti se budou asi v bažině haterů pohybovat pomaleji. S tim prostě počítejte. Ale že by to nějak posrali ? Myslíte, že Beta hry vypadá snad špatně ?


To, že Hammer sosal odjinud tajemstvím není. Ještě, když byla hra v plenkách, o tom studio otevřeně mluvilo. Tvořit vlastní Engine, textury a ještě do toho dělat na originálním projektu za miliony se za půlroku zkrátka nedá stihnout.  Úpravy fyziky a celkové struktury enginového jádra bych čekal v několika updatech, které během několika měsíců po vydání jistě přijdou. Nicméně Beta záběry vypadají na jejich první hru celkem úžasně. Ten kdo nikdy nenapsal ani tetris, muže leda propagovat kýbl holubího trusu.


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat