Resident Evil – V čem vidíme budoucnost ?

Série herní i filmová. Dá se říct, že vlajkový titul mezi všemi hororovými kategoriemi.
Pokud jste už nudou neusnuli a pořád sledujete aktuální dění, tak jistě víte o svaté trojici tohoto roku.
Aktuálně je tedy středem pozornosti filmová „pecka“ RE: Odveta. (CSFD jí hodnotí 52%, takže můžete očekávat něco mezi 80-40 %)

A čím nás Paul tentokrát překvapil ? Z teorie vepsané na stránkách Cinema City…

Velmi úspěšná filmová adaptace ságy, která vydělala téměř 700 miliónů dolarů po celém světě, natočená podle oblíbené série videoher s názvem Resident Evil se vrací ve svém netrpělivě očekávaném pátém pokračování RESIDENT EVIL: RETRIBUTION ve formátu 3D. Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě ALICE (Milla Jovovich) , se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Alice, bez bezpečného útočiště, pokračuje v honbě na ty, kteří jsou odpovědni za šíření epidemie; honbě, která jí dovede z Tokya do New Yorku, Washingtonu a Moskvy a vyvrcholí ohromujícím odhalením, které ji donutí znovu přemýšlet o všem, o čem si dosud myslela, že je pravda. Alice, které pomáhají noví spojenci a staří přátelé, musí bojovat tak dlouho, aby přežila a unikla nepřátelskému světu na pokraji zapomnění. Konec se blíží.

Ve zkratce – Zombie, Umbrella, Alice, 3D.

Ovšem, filmový průjem není to, co byl trhák roku. Nebo bude. Kromě této odšťavněné slupky plné hereckých výkonů je tu totiž ještě RE: Zatracení. Capcomová pecka stvořená jen počítači. Tam už půjde o trochu jinou záležitost. Hlavně se setkáme s Leonem, coby hlavní postavou i v Resi 6, které má brzy vyjít. Dějiště Zatracení bude proto trochu před šestkou.
No a co říct na animátorský výkon ? Jako všechny Capcomovské filmy je nový Resi pořád nejlepším. Dokonce i znalci na csfd uznali celých 69 %, což je na hochy, kteří dávají palec nahoru jenom hentai celkem slušné skóre.

S Residentem 6, kterej vyjde co neviděl, to bude asi taky pořád letší než film . Herní proporce se docela transformovali. Celkově dost překopaná hratelnost i styl. A to mám prosím z PS3 verze. Demíčko nese cejch Public, takže když vás opravdu netrkne nastavení, tak se vám do hry hned šusne nějakej mexicej fracek.

Trojtá hrozba začala dobře. Animavoný Zatracení od Campcomu by mohlo dělat díru do světa (nikoliv do csfd), naproti tomu hraná odveta má jen Alicin korzet…. takže pořád to jde a hra ? Ježiš, ještě aby tu zkurvili.


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat