SONY konference 2013: Přípravy, recap & komentář [PS4 topic]

Kam jen zařadit tento článek. Trochu z komentáře, něco z Kotle a prakticky tady trošku z WCO.
Kde začít, celá konference se řídí pacifickým časem (volně přeloženo: Zbytek světa ať si vylíže prdel. Amurica iz #1!) Takže nějakých přímých přenosů se nedočkáme my středoevropané. I tak se ale chystám na několik poznávacích článků. První dojmy z PS4 ect. Nemusím asi připomínat, že pozítří ve tři ráno se ujasní, kdo spor o NG leadera. Přičemž Sony vyhrálo dopředu s exkluzivitami a sliby v reklamách. Ale to není enough.

Co se té krátké rekapitulace týče. Neměl jsem v plánu něco opakovat. Tady je téma PS4 × X1 celkem provařené. Na Sony jsem přešel z nátlaku své vlastní strany, kdy jsem si uvědomil, že na každou jednu X360 exkluzivitu tu byly aspoň tři pro PS3. A list výhod se od té doby jen rozšiřoval. Zhruba před dvěma lety jsem tedy přešel k modrým a Xbox už vidím jen jako nepřítele. Sám jsem si ale hraní na něm užil a tím víc mě dokáže zvednou ze židle, co jeho komunitě udělali ve stínu nextgenu. Hamba, fuj.
Otázka co vlastně bude na letošní konferenci už vlastně zní jen „jak špatné to bude“ popřípadě „bude to horší?“. Odpověď známe jen ze strany titulů, a specifikací HW. A i když bych ještě před pár týdny tvrdil, že na vzhledu či OS už nezáleží (jakože jsem to opravdu tvrdil) tak po konferenci MS musím říct, že se každý špatný krok v tomto směru zapíše do historie. První generace krabic od bot a recyklátů. Doufejme v opak. Vždyť kdo jiný by měl vést světovou herní scénu.

Čímž se dostávám k třetímu bodu článku > komentáře. Kdo sleduje rubriky tak ví, že komentářů ohledně PS, a vůbec válce konzolí bylo téměř nejvíce. Je to hlavně proto, že většinu názorů se zkrátka nedá dát dost prostoru tam, kde tyto komentáře mají být. Okomentoval bych to asi jako první krůčky MS. Doteď společnost ve stínu se pomalu dostává na vlastní nohy. Bohužel když spadla nadržku, utrpěla jedna z nejdůležitějších základen jejich zisku. (vzkaz pro Televizní média: Ano, téměř šestinu světového trhu ovládají videoherní obchody a jejich odvětví) Mužem se teď tedy konečně usadit a podívat se, jak se ke všemu postaví Sony. Ale berte to s nadhledem: Může to bolet buďto nás, nebo konkurenci.

 

Today, we’ll give to you new abilities. New options. New life. To all of you. 


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat