Když admina vytrollíš…

Dnes, časně z rána (tedy spíš dopoledne, ale člověk si rád přispí) jsem dostal dopis od nejmenovaného redaktora, příjmením Mouse. Asi by byl hrozivější, pokud by byl poslán poštou a jeho obsah tvořili výstřižky novin, aleproč se obtěžovat, další hry potřebovali zprznit v novinkách.

 Upřímně dnes je to poprvé, co doufám, že můj blog někdo čte ačkoliv zatím se projevili jen právě redaktoři, kteří zde hledali poučení. Ale i kdyby ne sám jsem se pobavil dost a na vás je si to užít stejně.
Aby jste byli malinko v obraze: tato legrační výhružka patrně pramení z naivního  kliknutí na video pod novinkou, které byste asi nečekali ve spojení s „Unikli nové gameplay záběry“ a protože komentáře, fórum a tento blog jsou tři hlavní elementy Zing zdroje, pochopitelně na můj menší fake odkaz kliknul i nějaký ten redaktor. Vzhledem k jejich bleskové mozkové aktivitě to bylo asi vícekrát za den.

Takže takhle Mickey. Omlouvám se, ale to sis fakt myslel, že to bude gp? Za svojí blbost si může každý sám a je každýho volba, zda klikne na odkaz nebo ne. Myslim, že byl každej trochu podrážděnej, ale ty si to jako vždy nevydržel a oháníš se banánama. Fajn. Rád bych viděl tvoje čerství vyjádření typu „Nevhodné chování uživatele RCS339″ na fóru. Jsem zvědav, jaký druh by si na mě nasadil. Ten „dočasný“ nebo pořádný na IP, který „nikdy nedáváte“.
Přiznám se, že jsem vás nikdy dráždit nechtěl. Díval jsem se na vás jako na chudáky, co si myslí jak komunitě rozumí a maj pod kontrolou všechny jenom díky banům a PMkám. Jestli se chceš ale prát, fajn.


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat