Lucas Films pod velením animákového království

George, ten malej bastard, co si krájí domácí šunku laserovým nožem značky Tescoma, vidí budoucnost své sci-fi série někde v údolí DisneyWorldu. Dvě otázky: Jakou budoucnost ? + Jak velký stánek vyhradí v Disneylandu prodeji světelných mečů ?

Na druhou otázku se odpovídá lépe, a každý má jinou konspirační teorii. Někdo říká, že bude větší než stánek s hot-dogy, další, že bude velký jako fotbalové hřiště a vyhazovači dostanou světelné obušky. Já si dovolím tvrdit, že Disney rozhodně připravuje samostatný zábavný svět. Buďto s názvem StarWorld, ale pak by název nalákat nesprávné lidi, jako astrology, nebo dokonce učitele zeměpisu. Druhá varianta je tedy WarsWorld, kde bude k vidění světelný kulomet ráže 0,1 mm a uvaděč hlavní show bude střídavě Ruská KGB, nebo vtipnější, Al-Khájda.
Zde tedy kromě pravidelné střelby z AK-LightLaser bude k vidění i nový, podle Disneyovců chystaný, sedmý díl Star Wars.

Epizode Seven ! 

„Alespoň někdo umí počítat do sedmi “
Tak zněl jeden z první českých komentářů pod žhavou novikou > Lukas Films odkoupeno, vlastní je Disney
Klasické WTF by ale bylo málo. Ale přeci jenom WTF ?! Kdo by mohl tuto novinku vlastně čekat. Původní sága byla zakončena, což je fakt, který nikdo nepopře. Jak to jako mělo pokračovat ? Kdo s kym měl ještě spát, mít díte a spálit si držku aby mluvil jako hustej frajer, pak si na sebe vzal černou masku na painball a zabíjel pohledem… (doslova) ?
Vše bylo zakončeno, takže nezbývá než předpokládat, že Disney hodlá začít na novo. Což je na druhou stranu zpráva, která potěší. Od první chvíle se vedli debaty, že si sedma vezme příklad z jedné z herních adaptací, ale v tom Disney, nebo lépe řečeno Lucas Films s novým vlastníkem zdělil, že chystají vymyslet a rozpracovat originální, vlastní dílo.

To, že se takto utráce za jednu společnost poukazuje i na teorii, že se nechystá jen sedmá epizoda, nýbrž zcela nová sága Star Wars… takže žádné pokračování Luka a Yody (i když, ten musí bejt všude, troll jeden zelenej). Tudíš předpoklad epizody sedum je trochu krátkozraká, první reakce na prosté oznámení, že Lukas Films má nový cejch. Můžeme čekat cokoliv…


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat