Sony, wat r u doing ? Sony, stahp !

Na začátku byl tlustý. Fungoval přijatelně, byl však jen jeden.
Pak přišla na Sony chudoba, a tak vznikl Slim.
Později zavládla trhem PSVita….
… a tak vnikl Super Slim.

 

Lidé hráči jako já jsou odsouzeni pozorovat svoje staré, tlusté verze PS3, jak makají na rotopedech pozorujíc Slimáky plazící se venku se zmrzlinou.
Možná to tak má být. Je to asi přirozený a herní průmysl si na tuhle hierarchii  už zvykl. Je ale normální, že po roce  vedle FATky začne  posilovat v pomyslné tělocvičně i Slim ?
Obě verze, posilující své oslabené ego pohledem na nové Super Slim.

Což trochu zavádí myšlenky na slibovanou čtyřku, která byla neoficiálně už téměř potvrzená. Těžko říct, zda Sony jen trolilo, nebo trolí až teď. Je to banda trolů, tak to odhadněte…
Zkrátka se půlka Soňáků třáslo na nextgen, místo toho Sony naostřilo montážní  nože a ořezali Slimku. Výsledek je pozoruhodný. Pochopitelně žádná zásadní změna nenastala. Ale ty nejdůležitější parametry se otřásly v základech. Kromě cirka třech gramů, co Super Slim shodil, tu máme třeba půltera disk, tiší otáčky a úplně nový způsob přehrávaní Blu-Ray disků ! :O

 

Od Sony to na druhou stranu byl možná dobrý krok. Teda to vyhnutí se Nextgenu. Vysvětlení které, podali při releasu Super Slim byla docela logické. Zpětná kompatibilita je pro PS3 v podstatě nevyzkoušená a podle mě s ní ani nikdo nepočítá. Kromě toho, z PS3 se poslední dobou odšťavňuje celkem stabilně. Navíc je na výrobních pásech ještě pořád několik exkluzivních titulů(The Last of Us, GoW:Ascension), které by asi přišli vniveč. A nebo by na poslední chvíli potřebovali port na PS4, což by zabralo minimálně pár měsíců.
No a co bude dál ? Přišlo už hodně slibů, ale i pár upřímných tvrzení. Jedno z nich i odhaluje plán, ve kterém se do konce roku 2013 s něčím novým, kromě aktuální Vity, nepočítá . Co do té doby ještě ořežou ze Super Slim je otázka pro Patchera a spol. Ale vetší než krabička TicTaců to nebude.


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat