RC mezi šimpanzi |Praxe-Praha| den #2

Doufám, že jsem jeden z mála, kdo dospěl do bodu, kdy potřebuje ,jemně řečeno, externí vzdělání. I když jsem hajzl a rád se považuju za zlomyslnýho neřáda, tohle nepřeju ani Disneymu a jeho oblíbené myšce.

Naštěstí mám v rodině kontakty různého druhu. A protože jsem zatím nevyužil nabídky 3+1 zabití skůdců internetu zdarma, vybral jsem si jisté výsady co se týče praktických znalostí IT.
Bohužel je to Praha. Takže žádné zkušenosti, jen boj a co nejkratší hodiny a přespávání po záchodech zatímco práce počká…

Což bývá tak 89% IT inženýrů ve spol. Altron. Cheers.
První den jsem zkušeně zadupal, protože to přeci jen není seriál ale můj osobní boj proti systému.
Co se tedy týče ve zkratce prvního dne. Pokud si umíte představit, kolik asi jezdí přes vesnici metr na metr autobusů, pak si i domyslíte co za super zážitek to je třikrát přestupovat z městské dopravy a metra. A to vše do hodiny.
Když ale vynechám boje mezi autobusáky, IT specilisti jsou taky veselá kopa. Pokud vás tady nenaučí slovník ufonů, pak už jen čekat, než si sepíšete vlastní.
Kdybych měl mluvit za dnešek, je ještě čemu se vyhnout (například dalším třem hodinám) ale co se týče prvního dne, mám kompletně naplněný pohár hněvu, který se dřív soustřeďoval na Internetové experty. Co na to říct, proti reálnému světu tady mi fakt může nějakej Bur… buzerant vlízt do zadku :*

Naštěstí i zde mě zastihla má slavná štěstěna, a hodila po mě zahraniční PCGamer s origo textem. Sláva. Z čekýho radoktorismu už mi bylo na blití dost.

Fuck you reallive. 


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat