WEÆK REPORT #1 – Batman, Twitter, Ghosts

Vítejte v oficiálně prvním Week/Weak reportu, ve kterém najdete jednou za čas podrobnosti jinak nudného dění.

Ghosts

Začal bych asi od konce a něco málo řekl o nedávno vydaném CoD: Ghosts. CtrlC, CtrlV = new game je  rovnice, kterou se Acti řídí už pár let. Fanboyové na to nehledí a stále strkají do titulů peníze svých rodičů. Nic extra pod sluncem. I když Acti slíbilo něco inovativního, jakože tentokrát nezničíme jen pár oken ale i skutečné budovy (CoD is yellin’, BF is laughing), jsem se dočkaly vlastně HD remaku původního MW2. A vlastně ani ne. Vlastníci X1 si jej na fullHD ani neužijí… takže haters gonna hate.

Twitter

Po kratší odmlce a zvykání si na novou Xperii L (fantastic foun) jsem si našel cestu k hned několika sociálním sítí, a BEM, není to FB nýbrž modrý ptáček Twitter. Z několika pohledů je to jednoznačně lepší infrastruktura internetu a jeho komunita jednoduše není tak… retardovaná. Možná proto, že aby si vůbec někdo všiml plků, které píšete, musíte mít dost Fallowerů = komunitu, která vznikne jen když máte alespoň základní úroveň. Číst novinky a sdílet je dál je pak mnohem příjemnější. Krom toho jsem na tuto síť přesunul část svých výroků, takže nezapomeňte @michal_ding ;)

Batman

Nový Batman: Arkham Origins má tento mesíc s CoD:Ghosts také premiéru. B-Man ale na rozdíl od Call of Dummy za ty prachy stojí. Proto byla trochu ironie vidět toto dílo za necelých 13 € na kinguin.net 
… není třeba dodávat, že mi již leží na steamu a čeká na přízniví vítr volných kilobitů v internetovém proudu. Snížení ceny (a to dost rapidní) má možná na triku i nedávný Humble WB Bundle, který nechává hráčům klíče od prvních dvou her prakticky zdarma.

 

To by bylo pro tuto časovou periodu (záměrně neříkám týden, protože ani samotný název článku nelze brát příliš doslovně) vše.
Nezapomeňte se vyhnout Duchům, sledovat modré ptáky a zvážit všechny tři Batman hry za méně než 20 € ;)
Watch your 6 4 next time  


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat