FB okénko – je mi na blití… TOHLE NIKDO NEBUDE ČÍST!!! *crying*

Ze začátku jsem jen běhal na záchod a doufal, že v sobě udržím oběd… teď už se jen směju, i když občas zároveň brečím.
Je to taková přechodná fáze (možná konečná), jednoduše teď svůj redaktorský koníček aplikuji na jistých Facebookových stránkách. Má to mnoho výhod, a také je to trochu na hovno ale tím se zabývat nebudu.
Před časem jsem byl pozván do adminských řad na jedné více lajkované stránce pro PS3, po sléze jsem dostal na starost i PS4. Je to taková nenáročná práce. V podstatě jde jen o to číst nějaké novinky, ty nejzábavnější a nejzajímavější pak sdílet a nechávat si naskakovat lajky… klíčem celé této činnosti ale je, že můžete sdílet to nejdůvěryhodnější z internetu. Proto mě z půlky šokovalo a z půlky rozesmálo, když s tímhle systémem mírně řečeno vyjebal pán/kluk jménem (jen přezdívkou) Honzayk.
/Ano, zas se to opakuje, já se těch Honzů snad nezbavim…/
Ten totiž začal do PS4 stránky spát výhradně odkazy na svoje články na své stránce/blogu. Jsou zde buďto novinky kopírované ze zahraničních, nebo tak trochu vycucané z prstu. Výhody, které mu patrně dovolily k nám vstoupit, jsou například v tom, že jeho články jsou v češtině, takže neandrtální  FB komunita je blahem někde v eufórii, zatímco mé oči tiše trpí.
To nejzábavnější ale přichází, když si uvědomíte, že PS4 stránky začnou brzo stoupat – po vydání PS4 v evropě – takže až se tak stane, tento povedený blog bude mít dostatek očí a ještě bude s požehnáním všech vyjebávat nadějnou stránku na FB… já vlastně ani moc dont care , FB mi může políbit, jen je to takové opáčko z kdysi navštěvované stránky, kde stačil jeden, který naprosto vymrdal solidní komunitu… jen kvůli $.
Well, here we go again. Můžu jen brečet, že tento článek nikdo nebude číst… asi ho začnu postovat po haterských Xbox stránkách ^_^


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat